AKM - ADAM BEN EZRA

ADAM BEN EZRA

Konser

Kontrbası yeniden tanımlayan ve bu enstrümana “yepyeni bir can veren müzisyen” olarak tanımlanan, günümüz uluslararası müzik dünyasında kendisine benzersiz bir yer edinmiş multi-enstrümanist, virtüöz Adam Ben Ezra, dünya çapında sergilediği eşsiz tek kişilik müzikal şölenini ilk kez İstanbul'a getiriyor.

Bugüne kadar 20 milyondan fazla izlenmesi ve tüm sosyal medya platformlarında güçlü  takipçi kitlesiyle Adam gerçek bir sosyal medya yıldızı. Başarısı, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve ötesinde gerçekleştirdiği yüzlerce şovla kesinlikle web ile sınırlı değil. Snarky Puppy, Pat Metheny, Victor Wooten ve Richard Bona gibi isimlerle sahne paylaşan Adam, büyük mekanlara ve festivallere hiç yabancı değil.

5 yaşında keman çalmaya, 9 yaşında gitar çalmaya başlayan ve yıllar geçtikçe bu sıralamaya Piyano, Klarnet, Ud, Flüt ve hatta BeatBox'ı ekleyen Adam’ın hayatı 16 yaşında Kontrbas ile tanışması ile değişti. Bach, Sting, Bobby McFerrin ve Chick Corea gibi birbirinden farklı kahramanlardan ilham alan sanatçı, hangi aracı kullanılırsa kullanılsın bestelerini güncel tutmaya karar verdi.

Adam'ın canlı performansları, yalnızca yeni unsurlar ve enstrümantasyonlar sunmaya devam etmekle kalmayıp aynı zamanda gösterisine daha fazla elektronik unsur dahil etmeye başladığı için yıllar içinde doğal olarak gelişti ve form değiştirdi. Bu ona seyirciyle daha fazla iletişim kurma, yeni kurgular yaratma ve çalarken daha spontane olma özgürlüğü verdi.

Adam, bu konserinde de efektler ve pedalların akıllı bir kombinasyonunu kullanarak, küçük bir orkestraya yakışır otantik bir ses bütünlüğü sunmak için notalarını düzenli olarak bir döngüyle seyirciyle buluşturacak ve Jazz, Funk, Latin, Akdeniz müziği unsurlarını bestelerine dahil ederek bize rengarenk bir müzikal palet sunacak.

 

Etkinlik Kuralları
 • ÜYELİK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BİLETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kismindan yapilabilir. İptal/İade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
 • ÜYELİK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir.
 • AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
 • Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
 • AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
 • T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.
 • Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.
 • Tüm etkinlikler 7 yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur. 
 • Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.
 • Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.
 • Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.
 • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz. 
 • Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.
Geçmiş Etkinlik

Restoran ve Kafeler

AKM Etkinlik - Arabica Coffee House
Arabica Coffee House

Kahve sektöründe ‘ EN DEĞERLİ TÜRK MARKASI ’ olma hedefinde hızla ilerleyen Arabica Coffee House, etkinlikleri değerlendirmek, günün yorgunluğunu atmak ve buluşmalarınıza ev sahipliği yapmak için; eşsiz kahve çeşitleri, soğuk içecekleri, lezzetli yiyecekleri ve eviniz kadar rahat ortamıyla siz misafirlerini İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nde bekliyor.

AKM Etkinlik - D&R
D&R

D&R, filmden elektronik ürünlere kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturuyor.

AKM Etkinlik - Divan
Divan

Divan Brasserie Fuaye, Atatürk Kültür Merkezi'ni ve sıra dışı mimarisini, mekanın prestijine eşit, barındırdığı kültürel zenginlik kadar geniş ve çeşitli bir yemek sunumuyla kutlamaya hizmet ediyor.

AKM Etkinlik - Espressolab
Espressolab

Türkiye’nin en yenilikçi kahve zinciri olarak; kahve tutkunlarına dünyadaki gurme kahve kültürünün değişik tatlarını sunuyoruz. 2014’te İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ilk mağazamızla kapılarımızı açtığımız andan itibaren kahve tutkuları arasında önemli bir hayran kitlesine sahip olduk. İyi kahveye olan tutkumuzu her geçen gün daha fazla kahveseverle paylaşmak için çok çalışıyoruz.