AKM - AKM Tiyatro Salonu

AKM Tiyatro Salonu

Salonlar

Geri dön

AKM Kültür Sokağı’nın girişinde yer alan Tiyatro Salonu, 781 kişilik seyirci kapasitesine sahiptir.

Başta tiyatro temsilleri olmak üzere konserlere ve dans gösterilerine sahne olan Tiyatro Salonu üst düzey akustik, ışık ve görüntü sistemleriyle donatıldı.

Salonun yer aldığı binanın alt katlarında, tiyatroya hizmet veren marangozhane, demirhane, boyahane terzihane gibi dekor atölyeleri, depolar ve sanatçı odaları yer alıyor.

Diğer Mekânları Keşfet

AKM Etkinlik - AKM Türk Telekom Opera Salonu
AKM Türk Telekom Opera Salonu

AKM’nin Taksim Meydanı’na bakan ikonik cephesinin ana unsuru, 15 bin seramik parçasıyla kaplı dev bir küre olan Opera Salonu’dur.

AKM Etkinlik - AKM Galeri
AKM Galeri

İstanbul AKM’nin Taksim Meydanı’na bakan 410 metrekarelik AKM Galeri, sergiler için çok uygun bir mekân olarak tasarlandı.

AKM Etkinlik - AKM Müzik Platformu
AKM Müzik Platformu

AKM Müzik Platformu, iki sergi ve “Ustalara Saygı” köşesiyle sizleri karşılıyor.

AKM Etkinlik - AKM Müzik Kayıt Stüdyosu
AKM Müzik Kayıt Stüdyosu

AKM Müzik Kayıt Stüdyosu, esas amacı gençlerin sanata katılım ve üretimini desteklemek olan bir merkez olarak tasarlandı.

Restoran ve Kafeler

AKM Etkinlik - Kahve Dünyası
Kahve Dünyası

Bazen keyifli bir tiyatronun sonrasında hoş bir kahve kokusu, bazen eğlenceli bir konserin öncesinde yüzleri gülümseten çikolata...

AKM Etkinlik - D&R
D&R

D&R, filmden elektronik ürünlere kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturuyor.

AKM Etkinlik - Divan
Divan

Modern anlayışını gelecekten ilham alarak oluşturan Divan Grubu; otel, pastane, restoran, kafeterya, fırın, perakende ve ziyaret alanlarıyla güçlü bir yapıya sahip.

AKM Etkinlik - Vakko L'Atelier
Vakko L'Atelier

Vakko şıklığının lezzet ile bir araya gelerek Chocolate, Patisserie, Bistrot, Ice Cream ve Delight tatlarını buluşturduğu Vakko L’Atelier Türkiye’nin kültür sanat hayatının simgesi niteliğindeki Atatürk Kültür Merkezinde hizmet veriyor.