AKM - ELEKTRONİKA

ELEKTRONİKA

Dans

MDTİstanbul

İstanbul Devlet Opera ve Balesi - Modern Dans Topluluğu MDTistanbul’un sahneleyeceği, dinamik dans gösterisi “Elektronika” 9 ve 24 Mayıs 2023 akşamı AKM Tiyatro Sahnesinde... Elektronika, modern elektronik müzik ile çalışılmış olan üç eser ile modern dans tekniklerinin sınırları zorluyor ve sahnelere heyecan verici bir dinamizm katıyor. Elektronika’da yer alan Hadi, Mantra ve Heyecan adlı 3 eser; MDTistanbul’un 24 dansçısı tarafından sahneleniyor. Topluluk dansçısı ve koreograflarından Evrim Akyay’ın dinamik çalışması olan “Hadi” (müzik: Bülent Arel, Hasan Erginöz ve Evrim Akyay); Koreograf İhsan Rüstem’in popüler eseri “Mantra” ( müzik: Seymour Milton); Güney Kore’den koreograf DongKyu Kim’in MDTist için yaptığı çalışma “Heyecan” (Müzik: Jiho Jang) gösteride izlenebilecek. 

Geçmiş Etkinlik

Restoran ve Kafeler

AKM Etkinlik - Arabica Coffee House
Arabica Coffee House

Kahve sektöründe ‘ EN DEĞERLİ TÜRK MARKASI ’ olma hedefinde hızla ilerleyen Arabica Coffee House, etkinlikleri değerlendirmek, günün yorgunluğunu atmak ve buluşmalarınıza ev sahipliği yapmak için; eşsiz kahve çeşitleri, soğuk içecekleri, lezzetli yiyecekleri ve eviniz kadar rahat ortamıyla siz misafirlerini İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nde bekliyor.

AKM Etkinlik - D&R
D&R

D&R, filmden elektronik ürünlere kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturuyor.

AKM Etkinlik - Divan Brasserie Fuaye
Divan Brasserie Fuaye

Divan Brasserie Fuaye, Atatürk Kültür Merkezi'ni ve sıra dışı mimarisini, mekanın prestijine eşit, barındırdığı kültürel zenginlik kadar geniş ve çeşitli bir yemek sunumuyla kutlamaya hizmet ediyor.

AKM Etkinlik - Espressolab
Espressolab

Türkiye’nin en yenilikçi kahve zinciri olarak; kahve tutkunlarına dünyadaki gurme kahve kültürünün değişik tatlarını sunuyoruz. 2014’te İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde ilk mağazamızla kapılarımızı açtığımız andan itibaren kahve tutkuları arasında önemli bir hayran kitlesine sahip olduk. İyi kahveye olan tutkumuzu her geçen gün daha fazla kahveseverle paylaşmak için çok çalışıyoruz.