Dušan Kovačević

PROFESYONELİstanbul Devlet Tiyatrosu

Tiyatro

Yazan Duşan Kovaçeviç
Çeviren Başar Sabuncu / Bilge Emin
Rejisör Işıl Kasapoğlu

Dünyaca ünlü Sırp yazar Duşan Kovaçevic’in “Profesyonel” isimli karakomedisinde, Yugoslavya’daki büyük dönüşümden önceki ve sonraki toplumsal-politik ortam, bir entelektüelin yaşamöyküsü içinde ironik bir üslupla anlatılıyor.  40 yaşlarında bir edebiyat adamı, bir sekreter ve bir gizli polisin süprizlerle dolu soluk soluğa izlenecek hikayesi.

OYUNCULAR

Luka Laban: Bülent Emin Yarar
Teodor Teya Kray: Yetkin Dikinciler
Marta: Gülen Çehreli
Kaçık: Can Emrah Yaman

Nurettin Özkönü, Dekor Tasarımı
Gülümser Erigür, Kostüm Tasarımı
İ. Önder Arık, Işık Tasarımı
Cenap Oğuz, Müzik
Gülen Çehreli, Yönetmen Yardımcısı
Tuğçe Şartekin Karasu, Asistan
Reşit Arslan, Sahne Amiri
Zeynep Reha Bayçöl, Kondüvit
Serdar Yaman, Işık Kumanda
Serdar Erman, Dekor Sorumlusu
Erdinç Aksoy, Aksesuar Sorumlusu
Ünal Şatır, Erkek Terzi
Belkıs Selçuk, Perukacı

Etkinlik Kuralları
 • ÜYELİK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BİLETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kismindan yapilabilir. İptal/İade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
 • ÜYELİK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir.
 • AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
 • Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
 • AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
 • Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.
 • Tüm etkinlikler 7 yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur. 
 • Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.
 • Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.
 • Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.
 • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz. 
 • Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.
Şubat 2022
Mart 2022
Kasım 2021
Aralık 2021

Restoran ve Kafeler

AKM Etkinlik - Arabica Coffee House
Arabica Coffee House

Kahve sektöründe ‘ EN DEĞERLİ TÜRK MARKASI ’ olma hedefinde hızla ilerleyen Arabica Coffee House, etkinlikleri değerlendirmek, günün yorgunluğunu atmak ve buluşmalarınıza ev sahipliği yapmak için; eşsiz kahve çeşitleri, soğuk içecekleri, lezzetli yiyecekleri ve eviniz kadar rahat ortamıyla siz misafirlerini İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nde bekliyor.

AKM Etkinlik - Biz İstanbul
Biz İstanbul

İstanbul’da yaşamış, İstanbul’dan tat almış, İstanbul’a tat vermiş herkes için…

AKM Etkinlik - D&R
D&R

D&R, filmden elektronik ürünlere kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturuyor.

AKM Etkinlik - Divan Brasserie Fuaye
Divan Brasserie Fuaye

Divan Brasserie Fuaye, Atatürk Kültür Merkezi'ni ve sıra dışı mimarisini, mekanın prestijine eşit, barındırdığı kültürel zenginlik kadar geniş ve çeşitli bir yemek sunumuyla kutlamaya hizmet ediyor.