RESİMLE TANIŞIYORUM

Yaş Grubu: 4-6


03-10-31 Ağustos
Çocuk

Yaş Grubu: 4-6
Kapasite: 15
Fiyat: 150₺
Eğitmen: Zeynep Kösem
Atölye İçeriği: Çocuklar, resim yaparken iç dünyalarını keşfederken aynı zamanda el becerilerini de geliştiriyor. Fırça tutma, renk seçimi ve dokularla oynamak gibi süreçler, ince motor becerilerini güçlendiriyor. Görsel hafızaları ve dikkat süreçleri de bu atölyeler sayesinde güçleniyor.

Her atölye için özenle seçtiğimiz temalar, çocukların hayal gücünü harekete geçiriyor ve onların sanatsal yeteneklerini ortaya çıkarmasını sağlıyor. Boya ve fırçaların sihirli dünyasında gezinirken, kendi dünyalarında keşiflere çıkıyorlar.

Resim yaparken duygusal ifade ve özgüven de gelişiyor. Çocuklar, hissettiklerini ve düşündüklerini renkler aracılığıyla ifade ederek duygusal zekalarını güçlendiriyorlar. Ayrıca, diğer katılımcılarla etkileşimde bulunarak sosyal becerilerini de geliştiriyorlar.

Unutulmaz anılarla dolu resim atölyemize katılan her çocuğun özgün eserlerle dolu bir yolculuk yaşadığından emin olabilirsiniz. Onları yeteneklerini keşfetmeye ve sanatın sihirli dünyasında büyümeye davet ediyoruz."

 

-Katılımcıların Etkinlik başlamadan 10 dakika önce etkinlik alanında hazır bulunmaları gerekmektedir etkinlik başladıktan sonra alana katılımcı alınmayacaktır.
-Etkinlik süresince ebeveynler etkinlik alanına alınmayacaklardır.
-Yaş sınırının altında ve üzerinde kalan çocuklar atölyelere katılım sağlayamayacaklardır.

Etkinlik Kuralları

-Katılımcıların Etkinlik başlamadan 10 dakika önce etkinlik alanında hazır bulunmaları gerekmektedir etkinlik başladıktan sonra alana katılımcı alınmayacaktır.

 

Ocak 2023
Şubat 2023
Mart 2023
Nisan 2023
Mayıs 2023
Haziran 2023
Temmuz 2023
Ekim 2023
Kasım 2022
Aralık 2022

Restoran ve Kafeler

AKM Etkinlik - Arabica Coffee House
Arabica Coffee House

Kahve sektöründe ‘ EN DEĞERLİ TÜRK MARKASI ’ olma hedefinde hızla ilerleyen Arabica Coffee House, etkinlikleri değerlendirmek, günün yorgunluğunu atmak ve buluşmalarınıza ev sahipliği yapmak için; eşsiz kahve çeşitleri, soğuk içecekleri, lezzetli yiyecekleri ve eviniz kadar rahat ortamıyla siz misafirlerini İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nde bekliyor.

AKM Etkinlik - Biz İstanbul
Biz İstanbul

İstanbul’da yaşamış, İstanbul’dan tat almış, İstanbul’a tat vermiş herkes için…

AKM Etkinlik - D&R
D&R

D&R, filmden elektronik ürünlere kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturuyor.

AKM Etkinlik - Divan Brasserie Fuaye
Divan Brasserie Fuaye

Divan Brasserie Fuaye, Atatürk Kültür Merkezi'ni ve sıra dışı mimarisini, mekanın prestijine eşit, barındırdığı kültürel zenginlik kadar geniş ve çeşitli bir yemek sunumuyla kutlamaya hizmet ediyor.