YAYOİ KUSAMA İLE
BENEKLER DİYARI

Çocuk

Yaş Grubu: 7-11
Kapasite: 15
Fiyat: 150₺
Eğitmen: Qbicart

Atölye İçeriği:  Japon ressam Yayoi Kusama’ nın tablolarını ve sanat yolculuğunu öğreneceğimiz atölyemizde, sanatçı çocuklarımız ile birlikte Kusama’ dan ilhamla kendi hayal dünyamızdaki resimleri tasarlayacağız. Yaşayan en önemli avant garde sanatçılardan biri olana Yayoi, bize minimalizm, feminist sanat, pop-art ve çağdaş sanat hakkında bilgiler edinmemizi sağlayacak. Sanatçı resim, enstalasyon, happening, edebiyat ve sinema dahil sanatın birçok alanında eserler üretmenin mümkün olduğunu gösterecek. Çocuklar sanatçıyı ve üretim sürecini öğrenecekler. Böylesine yetenekli bir sanatçıdan ilham alarak kendi eserlerini yaparken yeni bir farkındalık kazanacaklar 

-Katılımcıların Etkinlik başlamadan 10 dakika önce etkinlik alanında hazır bulunmaları gerekmektedir etkinlik başladıktan sonra alana katılımcı alınmayacaktır.
-Etkinlik süresince ebeveynler etkinlik alanına alınmayacaklardır.
-Yaş sınırının altında ve üzerinde kalan çocuklar atölyelere katılım sağlayamayacaklardır.

Etkinlik Kuralları

-Katılımcıların Etkinlik başlamadan 10 dakika önce etkinlik alanında hazır bulunmaları gerekmektedir etkinlik başladıktan sonra alana katılımcı alınmayacaktır.

 

Mart 2024

Restoran ve Kafeler

AKM Etkinlik - Arabica Coffee House
Arabica Coffee House

Kahve sektöründe ‘ EN DEĞERLİ TÜRK MARKASI ’ olma hedefinde hızla ilerleyen Arabica Coffee House, etkinlikleri değerlendirmek, günün yorgunluğunu atmak ve buluşmalarınıza ev sahipliği yapmak için; eşsiz kahve çeşitleri, soğuk içecekleri, lezzetli yiyecekleri ve eviniz kadar rahat ortamıyla siz misafirlerini İstanbul Atatürk Kültür Merkezi'nde bekliyor.

AKM Etkinlik - Biz İstanbul
Biz İstanbul

İstanbul’da yaşamış, İstanbul’dan tat almış, İstanbul’a tat vermiş herkes için…

AKM Etkinlik - D&R
D&R

D&R, filmden elektronik ürünlere kadar geniş bir yelpazede eğlence ve kültür ürünleriyle ziyaretçilerini buluşturuyor.

AKM Etkinlik - Divan Brasserie Fuaye
Divan Brasserie Fuaye

Divan Brasserie Fuaye, Atatürk Kültür Merkezi'ni ve sıra dışı mimarisini, mekanın prestijine eşit, barındırdığı kültürel zenginlik kadar geniş ve çeşitli bir yemek sunumuyla kutlamaya hizmet ediyor.